ASZTALOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén.Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek.

Érdi telephelyükre keresik leendő munkatársukat

ASZTALOS

pozícióba.
Feladatok:
  • Főleg  asztalosipari termékek gyártása
  • Kézi asztalosmunka
  • Gépkezelés(sorozatgyártó gépek: sorozatfúró,élzáró, egyéb asztalosipari gépek)
  • Termékek szerelése
  • Termékek minőségének ellenőrzése
Elvárások:
  • Asztalos végzettség vagy hosszabb gyakorlat/tapasztalat a szakmában
  • Fiatalos, lendületes, precíz személyiség
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Év végi bónusz
  • Karácsonyi juttatás
Munkaidő:
  • 8 óra
Munkavégzés helye:
  • Érd

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg III. és XIII. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Betanított fizikai munkatársat keresünk! Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme. A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon. Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe VEGYIPARI GÉPKEZELŐ munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!) Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak): 1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig VAGY 12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon. 6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen részt megszereznéd a jogosítványt hozzá? - Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát:

A hirdetés lejár 2 nap múlva