SZENIOR KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk, a VinkPlast Kft. Magyarország és Európa egyik meghatározó műanyag félkész-termék forgalmazója.

A budapesti csapatuk bővítése miatt új kollégát keresnek

munkakörbe.

Feladatok:

  • Telefonos és email-es vevőszolgálat
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel (B2B)
  • Vevők udvarias, segítőkész kiszolgálása, termékajánlás
  • Értékesítés támogatása, árajánlatok készítése
  • Rendelések kezelése, kiszállítások ütemezése, nyomon követése, raktárral való kapcsolattartás
  • Vevői adatok karbantartása
  • Reklamációkezelés
  • Kereskedelmi vezető munkájának támogatása, heti/havi riportok készítése
  • Egyéb irodai feladatok koordinálása

Elvárások:

  • 5+ éves kereskedelmi ügyintézői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos alapfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki érzék, affinitás
  • Felhasználó szintű számítógép ismereteket (Word, Excel)
  • Képesség több ügy egyszerre történő kezelésére
  • Gyors tanulási készség és nyitottság az új ismeretekre
  • Ügyfélközpontú, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Nyomda- és reklámipari termékek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes alapfizetés és éves bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Céges mobiltelefon
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • Hétfő-Csütörtök: 7.30-16.15, Péntek: 7.30-15.00
A munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság. BESZERZŐ munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Pest megye

Nemzetközi réz és rézötvözetű félkész termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata budapesti székhelyére RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR ÉS SZÁMLÁZÓ pozícióba munkatársat keres, részmunkaidőbe.

A hirdetés lejár 10 nap múlva