RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon.

Mára három országban közel 3000 munkatársukkal, több mint 170 kirendeltségen szolgálják ki partnereiket és vásárlóikat.

Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerükkel és autóalkatrész kereső programjukkal kiemelten innovatívnak számítanak. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkeznek, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítanak munkatársaiknak.

Te is szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni?

Akkor jelentkezz Partnerünk csapatába az alábbi pozícióba:

RECRUITER

(FIZIKAI TOBORZÁS)

Az alábbi feladatokra számíthatsz:
  • Logisztikai Központ fizikai munkaerő igényeihez igazodva új kollégák toborzása (raktáros, csomagoló, targoncás, karbantartó)
  • Megfelelő csatornák aktív keresése a toborzás sikere érdekében
  • Beérkezett pályázatok gondos átnézése, személyes találkozó a jelöltekkel
  • Beléptetési folyamat támogatása (sikeres beilleszkedés érdekében)
  • Aktív kapcsolattartás a házon belüli megrendelőkkel (segítsd őket a munkavállalók megtartásában)
  • Projektjeidről heti riport készítése
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tulajdonosi személet
  • Precíz, megbízható, szolgáltatói attitűd
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, munkaruha, céges vásárlási és étkezési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Fix munkaidő
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, elkötelezett csapat
Munkavégzés helye:
  • 1097 Budapest, Timót u. 5.
  • 1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜK, CSATLAKOZZ A 2016- OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Pályakezdő / Gyakornok | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Most szeretnénk saját csapatunkat bővítjük folyamatosan. Jelenleg HR asszisztens – toborzás kiválasztás munkatárs pozícióba keresünk új kollégát. Ez az lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
HR / Munkaügy | Budapest

Partnerünk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve magas szintű szolgáltatást nyújt nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területeken. Keressük budapesti székhelyünkre új munkatársukat HR ASSZISZTENS pozícióba. Cégükről: Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes, nemzetközi csapatot, ahol a szervezetfejlesztéssel és a professzionális HR ügyekkel kapcsolatban a menedzsment teljes mértékben elhivatott.

A hirdetés lejár 26 nap múlva