ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Vállalkozó / Alvállalkozó

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Meglévő csapatunkkal a 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető Allianz pénzügyi szolgáltatót képviseljük, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között.
Bővülő csapatunkba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat,

pozícióba.

Folyamatos fejlődés mellett, rugalmas munkaidő-beosztásban, az egyéni célokat és képességeket figyelembe véve tervezünk és valósítjuk meg a célokat az egyén és a csapat szintjén, melyben számítunk rád is.
Feladatok:
  • Ügyfelek megkeresése
  • Ügyfelek igényalapú kiszolgálása
  • Pénzügyi termékek bemutatása, értékesítése
  • Ügyfélszolgálati munka
Elvárások:
  • Középfokú végzettség megléte
  • Jó kommunikációs készség
  • Ambiciózus, kitartó személyiség
  • Célorientáltság, motiváltság
  • Vállalkozói beállítottság, gondolkodás
Előnyök:
  • Közgazdasági végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • MNB vizsga
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési rendszer, teljesítmény függvényében
  • Rendszeres jutalékösztönzők: kampányok, célfeladatok, bónuszok
  • Ingyenes képzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség (menedzseri pozíciók)
  • Saját ügyfélállomány
  • Érdeklődő ügyfelek biztosítása, saját call center rendszer alapján
  • Mentori program, továbbá országos szinten top 3-ban lévő üzletkötőktől tanulhatsz
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központtal, országos munkavégzés
Azokat az ambiciózus kollégákat keressük akik tenni akarnak céljaikért és hosszú távon egy sikeres közegben el bírják képzelni magukat. Célorientáltnak és kitartónak kell lenni mindenképp.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Bank / Biztosítás (Back office) | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Bank / Biztosítás (Front office) | Budapest

Szereted az autókat? Szívesen megismerkednél a biztosítási szakmával? Érdekel a multinacionális cégek világa? Szívesen dolgoznál egy vezető vállalati biztosítási tanácsadó cégnél? Ha a fenti kérdésekre egyből rávágtad, hogy IGEN, akkor Téged várunk a Flotta biztosítási csapatunkba a következő pozícióba: Flotta biztosítási csapatunk a vállalati ügyfeleink gépjárműparkjainak biztosítási kérdéseivel foglalkozik. Feladatunk részét képezi a cégautók keresményeinek hatékony, professzionális, ügyfélközpontú kárügyintézése. Ha szeretsz problémákat megoldani, ha igényled a folyamatos szakmai fejlődést, ha érdekel a biztosítási szakma, ezen belül a gépjármű kárrendezés, illetve ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol elvárás az igényes, magas színvonalú munkavégzés, mert hiszel abban, hogy az ügyfélelégedettség a legfontosabb, akkor ez egy fantasztikus lehetőség a számodra.

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Szívesen megismerkednél a biztosítási szakmával? Érdekel a multinacionális cégek világa? Szívesen dolgoznál egy vezető vállalati biztosítási tanácsadó cégnél? Ha a fenti kérdésekre egyből rávágtad, hogy IGEN, akkor Téged várunk a Corporate Client Practice csapatunkba a következő pozícióba: Corporate Client Practice biztosítási csapatunk a vállalati ügyfeleink vagyon- és felelősségbiztosításokkal kapcsolatos ügyeivel foglalkozik. Ha érdekel a biztosítási szakma, ezen belül szívesen dolgoznál a vállalati és nemzetközi biztosítások területén, ha szeretsz problémákat megoldani, ha igényled a folyamatos szakmai fejlődést, ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol elvárás az igényes, magas színvonalú munkavégzés, mert hiszünk abban, hogy az ügyfélelégedettség a legfontosabb, akkor ez egy fantasztikus lehetőség a számodra, gyere hozzánk dolgozni.