BOLTI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Szívesen dolgoznál egy változatos munkakörben, ahol szellemi és könnyű fizikai munkát egyaránt végezhetsz?  Rendelkezel alapszintű számítógépes ismeretekkel?

Hogyha IGEN a válasz, akkor Téged keresünk!

Partnerünk egyedi bútorgyártáshoz szükséges alkatrészeket értékesít asztalosok, bútorgyártók, viszonteladók, valamint a lakosság részére. Jelenleg pomázi üzletükbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Feladataid a következők lesznek:

  • A vásárlók kiszolgálása
  • Áruk összekészítése
  • Vevői megrendelések rögzítése
  • Áruátvétel, árufeltöltés
  • Az üzlet rendjének fenntartása

Elvárásaink feléd:

  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:

Hétfő – Péntek 07.00 - 16.00.

Amit kínál a cég számodra:

  • Kezdő munkabér: nettó 210.000 Ft
  • Változatos munkakör – szellemi és könnyű fizikai munka egyaránt
  • Stabil munkahely
  • Barátságos munkakörnyezet és segítőkész kollégák
  • Szakmai tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Hölgyek és Férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkavégzés helye:

Pomáz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Agráripar / Mezőgazdaság | Tolna megye

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon. 25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban. Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
HR / Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. Magyarország egyik vezető munkaerő-közvetítő cége, most már 15 éves múltra tekint vissza. Amennyiben eddig valamilyen kereskedelmi egységben dolgoztál és munkád központi eleme a vásárlók elégedettségének biztosítása volt, akkor lehetőségünk most hozzád szól. Saját toborzó csapatunkat bővítjük folyamatosan a megnövekedett megbízások miatt. Jelenleg JUNIOR TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁS MUNKATÁRS pozícióba keressük új munkatársunkat. Miért pont téged keresünk? Mi köze ennek a területnek az eddigi tapasztalataidhoz? Valójában nagyon sok. Mi nem csak toborzunk, nem csak HR-ben kell otthon lennünk. Szót kell tudnunk érteni a legkülönbözőbb emberekkel, képesnek kell lennünk értékesítői szemlélettel is dolgozni. Törekednünk kell arra, hogy minden ügyfelünk elégedett legyen és megbízzon szakértelmünkben. Ha belegondolsz, TE is pontosan ezt csináltad eddig.

A hirdetés lejár 1 nap múlva