AUTOMATIZÁLT TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva Automatizált Tesztelőként?
Használod a teszteléshez valamelyik sript nyelvet?
Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, mely 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat pedig jelenleg 120 fős.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja.

Most új kollégájukat keresik a csapatukba

feladatkörbe.

Feladatok:

  • Csúcsminőségű telekommunikációs szoftver fejlesztése, tesztelése és integrálása,
  • Szoros együttműködés szoftvermérnökökkel alkalmazások vagy platformmegoldások előállítása érdekében,
  • A funkcionális követelmények elemzése, tesztesetek előkészítése,
  • Automatizált tesztszkriptek előkészítése, karbantartás, futtatás,
  • Programozási hibák keresése, dokumentáció, nyomon követés.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy Egyetemi INFORMATIKAI végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat automatizált szoftver tesztek végrehajtásában / futtatásában és dokumentálásában,
  • A szkriptek ismerete (Unix shell, Python stb.),
  • A tesztelési koncepciók általános ismerete (fehér / fekete doboz, regresszió stb.),
  • Folyamatos integrációs tapasztalat (Jenkins),
  • Angol nyelv középszintű ismerete.

Előnyök:

  • Az ISTQB ismerete,
  • Tapasztalat a felhő technológiákkal vagy a virtualizációval,
  • A Git, a ClearCase vagy hasonló revízióvezérlő rendszerek ismerete,
  • Rugalmasság, hajlandóság az új technológiák elsajátítására.

Juttatások:

  • Ember- és értékközpontú svéd szervezeti kultúra,
  • Szakmai fejlődés,
  • Inspiráló, támogató és barátságos csapat,
  • Bizalom és tisztelet, gondoskodó vezetők támogatása,
  • Rugalmas munkaidő, otthoni iroda,
  • Egészségbiztosítás, csapatépítő rendezvények, CSR.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, HOME OFFICE lehetőséggel,
  • Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas munkavégzéssel.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportál innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva