ONLINE MAGAZIN ÚJSÁGÍRÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

„Mindenünk, az autód” – vallja megbízónk.

Partnerünk egy olyan autós közösségi oldal, ahol a releváns szolgáltatók összegyűjtésével és a járműadatok rendszerezésével segítjük az autótulajdonosok mindennapjait.

Amennyiben mindig is érdekeltek az autók és szeretnél egy fiatalos, feltörekvő, profi csapat tagja lenni akkor biztosan remekül be tudsz majd illeszkedni hozzájuk.

Csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Kül- és belföldön megjelenő szakmai cikkek nyomon követése és megírása
  • Önálló cikkek publikálása autóipari termékekkel kapcsolatban
  • A szerkesztett cikkek közösségi oldalakon történő megosztása
  • Az autóipari trendek nyomon követése és közvetítése az olvasók felé
Amire biztosan szükséged lesz:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves újságírói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépjármű műszaki ismeretek
  • MS Office gyakorlati, felhasználói szintű ismerete
  • Social media felületek magabiztos használata
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű használat
Olyan munkatársat keresnek, aki:
  • Szenvedélyként tekint az autózásra
  • Élvezi, hogy ő közvetítheti az olvasók számára a legújabb trendeket
Amit kínálnak:
  • Innovatív cég, izgalmas projektek
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezése
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Végtelen mennyiségű kávé
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület
Amennyiben úgy érzed alkalmas lennél a feladatra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ki a Megbízónk? Médiareklámokkal foglalkozó ügyfelünk hirdetési lehetőséget biztosít a spot megjelenítésektől a különböző szponzorációs megoldásokon át egészen az egyedi kreatív hirdetési lehetőségekig. Értékesítő csapatukat a növekvő és változó igények miatt új taggal bővítenék az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 19 nap múlva