PHP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

„Mindenünk, az autód” – vallja megbízónk.

Partnerünk egy olyan autós közösségi oldal, ahol a releváns szolgáltatók összegyűjtésével és a járműadatok rendszerezésével segítjük az autótulajdonosok mindennapjait.

Amennyiben mindig is érdekeltek az autók és szeretnél egy fiatalos, feltörekvő, profi csapat tagja lenni akkor biztosan remekül be tudsz majd illeszkedni hozzájuk.

IT csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • A cég platformrendszerének és mobilapplikációinak backend oldali fejlesztése ( 2 weboldal – www.ecdh.hu és a www.alapjarat.hu)
  • Új fejlesztési projektekben való aktív részvétel
Amire biztosan szükséged lesz:
  • Legalább 2 éves PHP fejlesztői tapasztalatra
  • Nagyobb PHP keretrendszerek alapos ismeretére (pl.: Symfony, CakePHP, Laravel, stb.)
  • Objektumorientált szemléletmódra, tervezési minták ismeretére
  • Linux környezet felhasználói szintű ismeretére, magabiztos parancssor használatra
  • Alapszintű Docker ismeretekre
  • Agilis módszertanok alapfogalmainak ismeretére
  • REST API ajánlások ismeretére
  • CI, CD környezetben szerzett tapasztalatokra

Olyan munkatársat keresnek, aki:
  • Csapatjátékos
  • Felelősségteljesen és lelkiismeretesen végzi a feladatait
  • Nyitott mások elképzelésire, és a hatékony, egyszerű megoldásokat keresi
  • Nagy kihívásokat könnyen bontja értelmezhető méretű, jól definiálható feladatokra

Amit kínálnak:
  • Innovatív cég, izgalmas projektek
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezése
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Végtelen mennyiségű kávé

Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület

Amennyiben úgy érzed alkalmas lennél a feladatra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozícióba: IT ALKALMAZÁS ÜZEMELETETŐ

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team of IT experts for the position of

A hirdetés lejár 42 nap múlva