GÉPKEZELŐ/OPERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil munkahelyen dolgozni?

Vállalod a több műszakos munkarendben történő munkavégzést?

Te is igyekszel a maximumot kihozni magadból?

Ha a válasz igen, Te vagy az ideális jelölt!

Partnerünk Közép-Kelet-Európa meghatározó biztonsági nyomdája. A gyártást speciális biztonsági termékek, innovatív technológiai megoldások jellemzik. Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen vannak.

Munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Partnerünk számára fontos a munkatársak:
  • Egészsége - magas fokú egészségügyi intézkedések, rendszeres egészségügyi szűrések, Fitness terem-, strand belépő
  • Elégedettsége - korrekt bér, jogtiszta környezet, Kollektív Szerződésük kedvező feltételei
  • Szakmai fejlődése – a feladatok sokszínűsége, a betöltött munkakörhöz szükséges oktatások, képzések támogatása
  • Összetartozása – telefon előfizetői kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség, ingyen kávé
Szakmai feladatok, amiben számítanak Rád:
  • Feladatod a gépi művelet során a gépek kezelése, beállítása és feltöltése
  • Törekszel a hatékony és pontos munkavégzésre
  • Észreveszed az eltérést/hibát, ezt jelzed a felettesednek
  • Biztosítod a közvetlen munkakörnyezeted rendezett állapotát
Partnerünk veled szeretne dolgozni, ha:
  • Középfokú végzettséged van
  • Jó műszaki érzékkel rendelkezel, kisebb szerelési feladatok nem rettentenek el

Előny:

  • Gépek kezelésével, számítógép használattal kapcsolatos tapasztalat, nyomdaiparban előforduló gépek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Betanított fizikai munkatársat keresünk! Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme. A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon. Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe VEGYIPARI GÉPKEZELŐ munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!) Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak): 1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig VAGY 12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon. 6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Kecskemét

Partnerünk több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, amely Magyarországon 20 éve működik. Az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Ügyfelünk jelenleg új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Megbízónk egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas színvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk az alábbi pozícióba: SMT GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

A hirdetés lejár 3 nap múlva