BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Vasútvill. Kft. vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság.

BESZERZŐ

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:
Főbb feladatok:
  • Beszerzési vezető munkájának támogatása szakmai szempontok alapján
  • Beszerzési folyamatok működtetése
  • Igények felmérése, rendszerezése a szervezeti egységek információi alapján
  • Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése, ártükrök összeállítása, jóváhagyatása
  • Szerződéskötések előkészítése, és kapcsolattartás a szállítókkal, szerződések kezelése
  • Dokumentumkezelési szabályzat betartása és betartatása a beszerzési szervezeten belül
  • Kapcsolattartás a műszaki kollégákkal
  • Ütemtervi módosulások kezelése a beszerzési folyamat során, szerződések kezelése
  • Reklamációk kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:
  • Műszaki és/vagy gazdasági közép vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Beszerzési tapasztalat minimum 1 év
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, problémamegoldó képesség
  • Precizitás és felelősségérzet, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • B kat. jogosítvány
  • Műszaki (vasúti és/vagy építőipari anyagok ismerete) és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • Vasúti felsővezetéki anyagok ismerete

Amit kínálunk:
  • Nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhatsz
  • Önálló munkavégzésre adunk lehetőséget
  • Részese lehet vállalatunk bővülésének, fejlődésének
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Pest megye

Nemzetközi réz és rézötvözetű félkész termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata budapesti székhelyére RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR ÉS SZÁMLÁZÓ pozícióba munkatársat keres, részmunkaidőbe.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Budapest

Partnerünk a napelemes megoldások hazai szakértője. A több mint 10 éves sikeres működésüket 2019-ben Üzleti Etikai Díjjal is elismerték. Bővülő irodai csapatukba új munkatársat keresnek MŰSZAKI ASSZISZTENS munkakörbe.

A hirdetés lejár 22 nap múlva