AWI HEGESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Csúziker Kft. egy 2004-ben alakult, 100%-ban magyar magántulajdonú családi vállalkozás. Fő profiljuk a rozsdamentes borászati és élelmiszeripari tárolók és feldolgozók gyártása.

Bács-Kiskun megyei telephelyükre keresik leendő munkatársukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Rozsdamentes alapanyagú tartályok gyártása, hegesztése
  • Munkadarabok elkészítése rajz alapján, 2 fős csapatban
  • Alkalmanként lakatos munkák végzése (lemezvágás, hajlítás)
Elvárások:
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
  • Precizitás, igényes munkavégzés
Előny:
  • AWI hegesztő végzettség
  • Rozsdamentes tartálygyártásban szerzett tapasztalat
  • Darukezelő és targoncavezető bizonyítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapfizetés (tapasztalat függvényében azonnali emelés)
  • Év végi bónusz
  • Munkaruha, egyéni védőfelszerelés
  • Bejárás, utazás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Jól felszerelt munkakörnyezet, fűtött csarnokban végzett munka
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkarend:

  • Egy műszak, reggel 6 órás munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Kecel (Bács-Kiskun megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Nem jelent gondot a könnyű és nehéz fizikai munka sem? Amennyiben a kérdésekre IGENNEL válaszolt, ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel ESZTERGÁLYOS munkakörbe. Csatlakozz egy jó csapathoz!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Nagy múltú megbízónknak vasúti pályaépítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: VASÚTÉPÍTŐ / NEHÉZGÉPKEZELŐ Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha érdekelnek a vasúti gépek, a különleges járművek, és szeretnéd tovább kepézni magad, jelentkezz! Tapasztalt szakemberektől sajátíthatod el ezt a különleges szakmát.