PHP BACKEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Szegedi székhelyű megbízónk szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Náluk a végeredmény a legmodernebb technológiák, és mesterséges intelligencia alkalmazásával jön létre.

Bővülés céljából

keresnek, akár alvállalkozói formábanis.

Itt családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg vár Rád!

Feladatok:

  • Full stack fejlesztés (PHP, JavaScript and MySQL),
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal,
  • A meglévő kódolási standard és fejlesztési folyamat követése,
  • Üzleti elemzések készítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 4-5 év fejlesztői tapasztalat, ezen belül min. 2 év fejlesztői tapasztalat Laravel keretrendszerben (ha ennél több, akkor se tartsd vissza pályázatod!),
  • Git verziókezelő ismerete,
  • Linux ismeretek,
  • Angol szövegértési készség dokumentációolvasáshoz,
  • Önállóság, csapatmunka, megoldáskereső hozzáállás.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség,
  • MySQL ismerete,
  • JavaScript fejlesztői tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria,
  • Családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg,
  • Képzési és fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok, modern technológiák,
  • Home office lehetőség,
  • Fiatalos és dinamikus, összetartó csapat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged belvárosa.

MUNKAIDŐ: rugalmas, törzsidővel.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk FRONTEND FEJLESZTŐ munkatársat. Fő felelőssége: A Frontend fejlesztő felelős a meglévő termékek felhasználói felületének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team. SENIOR FRONTEND ENGINEER (ANGULAR).

A hirdetés lejár 56 nap múlva