RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, az M&S Informatikai Zrt. nagy múltú budapesti informatikai vállalkozás.

Prémium ügyfelei támogatására

munkatársat keres.

Feladatok:
  • Több telephelyű, 99,999 rendelkezésre állású, integrált rendszer üzemeltetésében való részvétel
  • Linux rendszerek és azon futó alkalmazás szerverek üzemeltetése
  • Virtuális infrastruktúra üzemeltetés (VmWare)
  • A rendszerek technikai támogatása, a hibák gyors és eredményes elhárítása
  • Részvétel a különböző tervezési folyamatokban, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Rendszer tesztelése, dokumentálása, fejlesztéssel való együttműködés, hibajavítások nyomon követése, telepítése)
  • A saját munkavégzés pontos dokumentálása
Elvárások:
  • Üzemeltető szintű UNIX, LINUX, ismeretek
  • Virtuális kiszolgáló infrastruktúra (VMare üzemeltetésében szerzett tapasztalat)
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Nyitottság az új technológiákra, a folyamatos szakmai képzésekre

Előnyök:

  • Huawei technológiák (szerver, storage, telekommunikációs eszközök) ismerete
  • RED HAT – JBOSS és vagy EnterpriseDB ismeretek
  • VMWare tanfolyamok; vizsgák
  • Adatbázis kiszolgáló platformok ismerete
  • Üzemeltető szintű szerver és storage hardver ismeret
Juttatások, ajánlat:
  • Kiemelkedő karrierlehetőség
  • Szakmai fejlődés, új kihívások, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali munkakezdési lehetőség

Egyéb Információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, (rugalmas, ügyfélnél való megjelenés)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod és bruttó fizetési igényed a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál? Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában? Emellett magabiztosan kommunikál angolul vagy németül? Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár! Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt. Mit lehet tudni a Megbízónkról? Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team of IT experts for the position of

A hirdetés lejár 43 nap múlva