MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy székesfehérvári keréktermék gyár A közel 600 főt foglalkoztató vállalat alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik.
Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.
A keréktermék gyár gépparkjának karbantartására

munkatársat keresnek
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • A gyár gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzése
  • A megmunkáló terület kiszolgáló gépeinek üzemeltetése (esztergák, marók, felületkikészítés célgépei, robotok automatizált gyártási folyamatban)
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Gép élettartam növelő és gépfejlesztési projektek támogatása
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Elektromos karbantartó kollégák támogatása

Elvárások:
  • Gépészeti végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek szerelésének ismerete
  • Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • MS Office számítógépes ismeretek

Esélyedik növelik:
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Hegesztő képesítés, nehézgépkezelői jogosítvány
  • Robotkezelési alapismeretek

Juttatási csomag:
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Negyedéves jutalom
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár hozzájárulás
  • Utazási támogatás (vállalati buszjáratok)

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Munkaidő:
  • Előre tervezhető 12 órás munkarend két hetes váltással
  • (5+2 munkarend)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern gyártósorral berendezett halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében az alábbi pozícióba keres munkatársat

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Csongrád megye

Géplakatos vagy szerkezetlakatos végzettséggel rendelkezel? Munkádat precizitás jellemzi? Szeretnél egy szakmailag kiemelkedő csapat részese lenni, ahol az sem akadály,ha pályakezdő vagy? Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk több mint 30 év gépgyártás területén szerzett tapasztalattal rendelkező Dél-Magyarországi régióban működő sikeres vállalkozás. Az ő csapatukba keresünk ú munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel VAS és FÉMLAKATOS munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva