FEJLESZTŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Partnereik hazai és nemzetközi vállalatok, külföldi vevőkörrel rendelkeznek.
Dinamikus csapatukba keresünk tapasztalattal rendelkező, vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t

pozícióba.

Ha kihívásokat, sok sikerélményt és elismerést kínáló munkát keres,
amit jó közösségben végezhet, akkor náluk a helye!

Feladatok:
  • űripari projektekben részvétel az előkészítés, a tervezés, a gyártás és a tesztelés során
  • beszerzendő anyagok specifikálása, beszerzési forrás keresése
  • gyártási technológia fejlesztése, optimalizálása
  • dokumentálás, riportok készítése
Elvárások:
  • egyetemi/főiskolai szintű műszaki/természettudományos végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • egy csapat tagjaként önálló munkavégzés, kreativitás, precizitás
Előny:
  • releváns szakmai tapasztalat
  • SOLIDWORKS felhasználói szintű ismerete
  • repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Amit nyújtanak:
  • folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
  • szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • előléptetési lehetőségek
  • változatos, kreatív munkakör
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával
Munkavégzés helye:
  • Miskolc

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Csongrád megye

Magabiztosan beszélsz angolul? Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel?Szeretnél egy kihívásokkal teli felelősségteljes pozícióban dolgozni? Ha a válaszod IGEN, ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Nemzetközi partnerünk az ipari ásványi alapú speciális megoldások piacvezetője, a világ több, mint 40 országában közel 240 telephelyen van jelen.Termékeik és szolgáltatásaik a kozmetikai ipartól az építőiparig számos szektor számára biztosítanak létfontosságú alapanyagokat. Az ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás / Termelés | Zala megye

Partnerünk Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata. Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat GYÁREGYSÉGI TECHNOLÓGUS munkakörbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva