ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI VILLANYSZERELŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Rendelkezik villanyszerelő vagy épületvillamossági szerelő végzettséggel? Van tapasztalata szerelési, javítási munkákban?

Hogyha IGEN, ez a pozíció Önnek szól!

Partnerünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki berendezések üzemeltetése bérlakásokban
  • Időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • A bejelentett meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
  • Elektromos munkák elvégzése és dokumentálása
  • Áru- és alkatrész beszerzés
  • Új ingatlanok berendezési tárgyainak beszerzése (bútorok, beépített bútorok, háztartási gépek)
  • Részvétel a kivitelezési és felújítási munkálatokban (pályáztatás, ajánlatkérés)
  • Részvétel a megvásárolt lakások műszaki átvételében, a birtokbavételi eljárás és a felvett hibák dokumentálása
  • Közreműködés a külső cégek által történő javításoknál, karbantartásoknál, új berendezések és gépek telepítésénél
  • Víz- és elektromos mérőórák leolvasása, dokumentálása
  • Részvétel és közreműködés a bérlőknek való átadásokban
  • Vállalat képviselete a műszaki bejárásokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő/épületvillamossági szerelő végzettség
  • Szerelési, javítási munkákban szerzett tapasztalat
  • Ingatlankezelési területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, levelezés, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Munkabírás
  • Proaktív szemlélet

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Céges mobiltelefon
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk emelőgép karbantartói csapata erősítésére keres új kollágát Székesfehérváron található ipari területen álló emelő berendezések karbantartására az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva