KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Műszaki területen működő nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési központjába keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba vezetőt:

Feladatok:
  • Mechatronikai jellegű egyedi logisztikai folyamatokat támogató célgépek tervezése és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • 20-25 fős gépész-, villamosmérnök és gépész technikusi csapat irányítása
  • Automata és félautomata rendszerek tervezési projektjeinek vezetése koncepciótól a megvalósításon át, az átadásig
  • A területen futó projektek határidőre történő megvalósítása
  • Beszállítók versenyeztetése és koordinálása
  • Riportálás az ügyvezetőnek
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 év projektvezetői tapasztalat műszaki környezetben
  • ProE/Creo tervezőszoftver ismerete
  • Automata célgépek tervezésében és/vagy megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Sikeres, megvalósult projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Agilis, határozott személyiség
  • Erős rendszerszemlélet
Amit a Partnerünk kínál:
  • Kimagasló juttatási csomag
  • Jól felszerelt labor és műhely
  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép
  • Inspiráló környezet
  • Széleskörű, kreatív, változatos feladatok
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Partnereik hazai és nemzetközi vállalatok, külföldi vevőkörrel rendelkeznek. Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező munkatársa(ka)t az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 17 nap múlva