PRIVÁTSÉF

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magánszakács állás Mosonmagyaróváron! Ez egy érdekes lehetőség! Te lennél privátséf?

Ha kellő tapasztalattal rendelkezel a gluténmentes, laktózmentes, tradicionális ételek elkészítésében, jól ismered a világ konyháit főként a keleti ízvilágot akkor ez a Te lehetőséged, hogy kipróbáld magad

PRIVÁTSÉF
pozícióba.
Napi teendőid lesznek:
  • heti menük összeállítása
  • a napi ebéd elkészítéséhez 5-6 főre a friss alapanyagok beszerzése
  • ebéd elkészítése
  • saját feladatok önállóan történő elvégzése
Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • magasan kvalifikált minimum 5 év releváns tapasztalat
  • egészséges táplálkozás ismerete
  • reform konyha, keleti konyha ismeret
  • igényes, magas szintű főzési technikák alkalmazása
  • referenciák
Kompetenciák:
  • nyitottság újításokra és változásokra
  • belső késztetés folyamatos tanulásra
  • pontos, precíz munkavégzés, tisztaság
  • szeress változatosan főzni
  • legyél megbízható, lelkiismeretes hiszen ez egy bizalmi kapcsolat lesz
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • kiemelkedő bérezés
  • szállás biztosítása
  • jól felszerelt konyha áll rendelkezésedre
  • hosszútávú munkalehetőség
  • megbecsüljük a munkád és élvezzük a finom ételeid
Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár
Munkaidő: heti 6 nap délelőtt (amennyi idő alatt megfőzöl), a délutánok szabadok

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladat ellátására?

JELENTKEZZ részletes, frissített szakmai önléletrajzoddal weboldalunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Budapest

Szeretnéd egy vidám csapat tagjaként játékkal tölteni a napjaidat úgy, hogy még fizetést is kapsz érte? Megbízónk az interaktív családi élményközpontként működő KockaPark, amely a világhírű LEGO® építőjátékok elképesztő felhozatalát bocsátja az alkotókedvű kicsik és nagyok rendelkezésére. Szolgáltatásuk közt szerepel a játszóházi kitelepülés, születésnapi gyerekzsúr és élvezetes csapatépítő tréningek szervezése, amelyek lebonyolításához keresnek új munkatársat. Lelkes, kreatív és jó szervezőkészségű jelentkezőket keresünk (a Vekop.8.3.2 Ifjúsági Garancia Program keretein belül) az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva