VASÚTÉPÍTŐ / NEHÉZGÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. vasúti pályaépítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha érdekelnek a vasúti gépek, a különleges járművek, és szeretnéd tovább kepézni magad, jelentkezz!
Tapasztalt szakemberektől sajátíthatod el ezt a különleges szakmát.
Feladatok :
  • Vasúti munkagépek kezelése
  • Gépek javítása, javíttatása, karbantartása
  • Üzemanyagok vételezése, üzemnapló vezetése
  • Munkagépek műszaki kísérése utasításoknak megfelelően

Munkakör betöltésének feltételei:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • 32 582 02 OKJ Építő és Anyagmozgatógép kezelő (Alapozás, közmű- és fenntartási- gép kezelője)
  • Orvosi alkalmasság
  • Mobilitás
  • Munkakör betöltéséhez szükséges további szakmai tudás megszerzését biztosítjuk
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:
  • Vasúti járművezetői jogosítvány
  • Járműszerelői végzettség/tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelmi csomag, cafeteria
  • Szállás, napi egyszeri meleg étkezéssel
  • Hosszú távú és stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződéssel)
  • Továbbképzési lehetőség
  • Munkaruha
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • Az ország egész területe, vasúti munkák függvényében

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!