ESZTERGÁLYOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

munkakörbe.

Csatlakozz egy jó csapathoz !
Feladatok:
  • Hagyományos Esztergagép szakszerű üzemeltetése
  • Alkatrészek gyártása hagyományos esztergagépen
  • Rajz alapján az alkatrészek méretpontos legyártása, javítása

Elvárások:
  • Szakmai végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • Egyéb fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, napi nyolc óra munkával
  • Egy műszak ( 6:00-14:00 )
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás
  • Munkaruha biztosítása
  • Túlóra lehetősége
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Támogatás az új ismeretek elsajátításában
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Nem jelent gondot a könnyű és nehéz fizikai munka sem? Amennyiben a kérdésekre IGENNEL válaszolt, ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Nagy múltú megbízónknak vasúti pályaépítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: VASÚTÉPÍTŐ / NEHÉZGÉPKEZELŐ Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha érdekelnek a vasúti gépek, a különleges járművek, és szeretnéd tovább kepézni magad, jelentkezz! Tapasztalt szakemberektől sajátíthatod el ezt a különleges szakmát.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk, a Csúziker Kft. egy 2004-ben alakult, 100%-ban magyar magántulajdonú családi vállalkozás. Fő profiljuk a rozsdamentes borászati és élelmiszeripari tárolók és feldolgozók gyártása. Bács-Kiskun megyei telephelyükre keresik leendő munkatársukat AWI HEGESZTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva