VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Edvin Electric Kft. 2015 februárjában alakult azzal a szándékkal, hogy hosszútávon meghatározó szerepet vállaljon a villamos kivitelezés piacán. Kezdetben cégük villamos elosztószekrények gyártásával, telepítésével és bekötésével foglalkozott.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően profiljuk kibővült karbantartással, kábelrendszerek, mérő és beavatkozó berendezések, profibusz rendszerek telepítésével és dízel generátorok tápellátásának, valamint vezérlésének megvalósításával, UPS berendezések telepítésével. A vevői igények kielégítése érdekében az egész ország területén végzik tevékenységeiket.
Szeretettel várják pályakezdő vagy tapasztalt új kollégáikat

pozícióba.

Feladatok:
  • Ipari területek, műhelyi munkálatok, lakossági villanyszerelés
  • Fényforrások telepítése, szerelése
  • Nyomvonalak kiépítése: horonymarás, vésés, kábeltálca építés, védőcsövezés, dobozolás
  • Vezetékek, kábelek fektetése
  • Szerelvényezés
  • Kapcsolószekrények gyártása, telepítése, beüzemelése
  • Villamos gépek, műszerek bekötése
Elvárások:
  • Rugalmasság, csapatmunka
  • Lelkiismeretes és hatékony munkavégzés
Előny:
  • Villanyszerelői végzettség vagy villanyszerelői tapasztalat
  • Szabványossági felülvizsgáló végzettség
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Hivatalos, bejelentett állás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéb juttatások
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta, Érd, Budapest, Pest megye, Fejér megye
Munkaidő:
  • 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk emelőgép karbantartói csapata erősítésére keres új kollágát Székesfehérváron található ipari területen álló emelő berendezések karbantartására az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva