BETANÍTOTT MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Szívesen vállalna munkát egyműszakban nappal? Nem jelent gondot a könnyű és nehéz fizikai munka sem?

Hogyha IGEN, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Feladatok, amikben új munkatársunkra számítunk:

  • Anyagmozgatás kézi erővel – könnyű és nehéz fizikai munka
  • Az utasításnak megfelelő anyagszortírozás
  • Anyag feldolgozási műveletek elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • Megbízható, pontos, munkavégzés
  • Nyitottság az egyéni és csapatmunkára
  • Fizikai terhelhetőség, rugalmasság, elkötelezettség

A munkához előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Amit a cég kínál cserébe:

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • Változatos munka egy stabil, megbízható munkahelyen
  • Barátságos kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkarend:

Teljes munkaidő, egyműszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerületi telep – tömegközlekedéssel, autóval és kerékpárral is jól megközelíthető

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel ESZTERGÁLYOS munkakörbe. Csatlakozz egy jó csapathoz!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Nagy múltú megbízónknak vasúti pályaépítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: VASÚTÉPÍTŐ / NEHÉZGÉPKEZELŐ Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha érdekelnek a vasúti gépek, a különleges járművek, és szeretnéd tovább kepézni magad, jelentkezz! Tapasztalt szakemberektől sajátíthatod el ezt a különleges szakmát.

Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk, a Csúziker Kft. egy 2004-ben alakult, 100%-ban magyar magántulajdonú családi vállalkozás. Fő profiljuk a rozsdamentes borászati és élelmiszeripari tárolók és feldolgozók gyártása. Bács-Kiskun megyei telephelyükre keresik leendő munkatársukat AWI HEGESZTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva