JUNIOR KONTROLLER

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

AZ ERDÉRT-TUZSÉR ZRT. Magyarország vezető fafeldolgozó és értékesítő cége pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Frissdiplomások jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok, munkák:
  • Havi, heti, napi és ad hoc jelentések összeállításában aktív részvétel
  • Terv-tény eltéréselemzés és előrejelzés készítése, elő- és utókalkulációk készítése
  • Elemzések, értékelések alapján kapott következtetések beépítése beszámolókba
  • Mérési módszerek meghatározásában aktív részvétel, mérési módszerek megfelelőségének, pontosságának ellenőrzése
  • Döntéselőkészítő riportok készítése a vállalat menedzsmentje számára
  • Közreműködés a termelés éves pénzügyi tervezésében, ehhez kapcsolódóan jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség, vagy középfokú végzettség 1-3 év szakmai tapasztalattal
  • Excel aktív felhasználói tudás
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség társosztályokkal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Német vagy angol aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Tuzsér (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pályakezdő / Gyakornok | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Most szeretnénk saját csapatunkat bővítjük folyamatosan. Jelenleg HR asszisztens – toborzás kiválasztás munkatárs pozícióba keresünk új kollégát. Ez az lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban beszerzőként? Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól! Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: