SZERVIZ/KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az ELSZÖV-Automatika Kft. épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.

A megnövekedett megrendelések miatt keresnek csapatukba új kollégát egyműszakos munkarendbe

pozícióba.
Kik vagyunk mi?
  • Bővülő, 53 fős csapatunk épületautomatikai és villamosági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyünkön történő villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen.
Mik lesznek a feladataid?
  • ipari környezetben működő épületautomatika (Siemens épületfelügyeleti rendszerek), épületvillamossági rendszerek, hő- és füstelvezető rendszerek (RWA) és légnedvesítő berendezések (Defensor, Condair) teljeskörű szerviz és megelőző karbantartási munkáit vezető technikusi szinten ellátod és felelsz értük
  • felismered és javítod a vezérlések, automatika rendszerek, szabályozások, villamos elosztók, villamos hajtások, mérések, áramkörök működési hibáit
  • hibakeresést és hibamegoldást végzel villamos kapcsolási és műszaki rajzok, dokumentációk alapján
  • diagnosztikai programokat használsz, hibanaplókat és hibákat elemzel, munkakörhöz kapcsolódó dokumentációt naprakészen vezeted és riportálsz a szervizvezető felé
  • melléd rendelt karbantartó kollégát a helyszínen felelősséggel irányítod (munkavégzés párban)
  • szükség esetén a helyszínen megrendelővel egyeztetsz
  • együttműködsz a jelenleg 4 fős szerviz/karbantartó csapattal
Mit nyújts nekünk?
  • gyengeáramú technikusi végzettség erősáramú tapasztalattal rendelkezz
  • legalább 1 éves, elektromos és elektromechanikus hibák feltárásában és javításában, szervizben és karbantartásban szerzett tapasztalatot
  • értsd az elektromos és elektromechanikus műszaki dokumentációkat
  • felelősségteljes munkavégzést csapatban és önállóan
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezz
  • rugalmas, precíz, közvetlen és megbízható személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előnyként vesszük, ha rendelkezel:
  • Siemens épületautomatika rendszerek ismerete
  • alapszintű angol nyelvtudás
Mi vár rád nálunk, ha jelentkezel?
  • versenyképes jövedelem, valamint egyéb juttatások (cafeteria csomag)
  • céges autó, telefon, notebook
  • stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
  • jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • egyműszakos munkarend (8 óra)
Munkavégzés helye:
  • Budapesti és vidéki helyszínek
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod a bérigény megjelölésével, honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk emelőgép karbantartói csapata erősítésére keres új kollágát Székesfehérváron található ipari területen álló emelő berendezések karbantartására az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva