BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban beszerzőként?

Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól!

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Ellátandó feladatok, célok:

  • Beszerzések teljes körű megvalósítása (igényfelmérés, ajánlatbekérés, szerződéskötés)
  • Beszerzési stratégia kidolgozása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel és az ajánlattevő külső és belső érintettekkel
  • Piackutatás, piacelemzés készítése
  • Napelem parki kivitelezéshez kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása
  • Napelem park kivitelezéshez szükséges anyagok kiírása
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Tendereztetés az egyes megrendelő termékekre
  • Egyéb adhoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív angol nyelvtudás – legalább középfokú
  • AutoCad alapszintű ismerete
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pályakezdő / Gyakornok | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Most szeretnénk saját csapatunkat bővítjük folyamatosan. Jelenleg HR asszisztens – toborzás kiválasztás munkatárs pozícióba keresünk új kollégát. Ez az lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk Magyarország vezető fafeldolgozó és értékesítő cége pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: JUNIOR KONTROLLER Frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva