INNOVÁCIÓS KONZULTÁNS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pályakezdő / Gyakornok

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát

INNOVÁCIÓS KONZULTÁNS

pozícióba.

Pályakezdő, de olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök és mechatronikai mérnök karon végzett szakemberek jelentkezését is várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát tanácsadóként K+F projekteken.  A betanítást a cég biztosítja!
Feladatok:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, előzetes igényfelmérés
  • Ügyfelek helyszíni látogatása (országosan), az adott fejlesztési igény megismerése
  • Az innovációs probléma feltárása, leírása
  • Stratégiai tervezés, projekt generálás
  • Közreműködés a kutatás-fejlesztési minősítés megszerzésében
  • Részvétel iparjogvédelmi eljárásokban
  • A projektek szakmai támogatása, menedzselése
Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Fizikus diploma (preferáltan: fizika-matematika, fizika-kémia, fizika-biológia, fizika-informatika)
  • VAGY mérnöki diploma (preferáltan: gépész-, mechatronikai mérnök)
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás (szakdokumentációk, iparjogvédelmi dokumentáció értelmezése, előkészítése és riportok elkészítése esetén)
  • Elemző szemléletmód
  • Kreativitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • TDK tevékenység
  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat
  • Mérnökként hazai gyártónál/kisebb termelőnél szerzett szakmai tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület / partnerlátogatás esetén akár országos

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!