KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek.

Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Klíma- és légtechnikai berendezések közvetlen és/vagy viszonteladókon keresztül történő értékesítése
  • Értékesítési feladatok koordinálása és ajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél-akvizíció, ügyfél-tárgyalások lebonyolítása
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki, épületgépészeti területen szerzett 1-2 éves értékesítési tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd, határozott és kitartó személyiség
Előnyt jelent a jelentkezéskor:
  • Épületgépész technikus vagy épületgépész mérnök végzettség
  • Nagyipari klíma- vagy hűtéstechnikai értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Saját ügyfélkör
Juttatások:
  • Alapfizetés mellett teljesítménybónusz
  • Év végi bónusz
  • Céges gépkocsi korlátlan magánhasználattal
  • Home office lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
Egyéb információk:
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 11. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva