KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek.
Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Klíma- és légtechnikai berendezések közvetlen és/vagy viszonteladókon keresztül történő értékesítése
  • Értékesítési feladatok koordinálása és ajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél-akvizíció, ügyfél-tárgyalások lebonyolítása
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki, épületgépészeti területen szerzett 1-2 éves értékesítési tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd, határozott és kitartó személyiség
Előnyt jelent a jelentkezéskor:
  • Épületgépész technikus vagy épületgépész mérnök végzettség
  • Nagyipari klíma- vagy hűtéstechnikai értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Saját ügyfélkör
Juttatások:
  • Alapfizetés mellett teljesítménybónusz
  • Év végi bónusz
  • Céges gépkocsi korlátlan magánhasználattal
  • Home office lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
Egyéb információk:
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 11. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat? Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva