TERMELÉSVEZETŐ (EGYEDI GYÁRTÁSBAN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 5+ éves gyártó cégnél szerzett gyártásvezetői, termelésvezetői tapasztalat összeszerelő gyártásban,
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • ERP rendszer ismerete,
  • MS Office ismeretek,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Középfokú/felsőfokú angol nyelvtudás,
  • SAP ismeret.
Feladatok:
  • A vállalat és a termelési, készre szerelési területek közép- és hosszú tévú céljainak betartása és betartatása,
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek és szervezeti folyamatok biztosítása a termelés (készre szerelés) területein,
  • A termelés anyag- és munkaerő gazdálkodásának vezetése, menedzselése, karbantartási feladatok, dokumentációk naprakész vezetése, munkavédelmi szabályok betartása és betartatása,
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák és létszám kialakítása,
  • A területen dolgozó mesterek, munkavállalók munkájának irányítása, ellenőrzése és értékelése,
  • Projekt határidők és költségkeretek nyomon követése, ellenőrzése és betartása,
  • Munkatársak motiválása ötletek generálásában, illetve támogatása azok megvalósításában,
  • Munkarársak szakmai továbbképzésének támogatása,
  • Gyártási stratégiával kapcsolatot szakmai tanácsadás és iránymutatás a menedzsment és a többi termelőrészleg irányába,
  • Gyártási és készre szerelési folyamatok felügyelete, fejlesztése és optimalizálása,
  • A minőségirányítási rendszerben meghatározott termék- és minőségcélok és követelmények betartása és betartatása,
  • Részvétel a költségvetési, képzési és beruházási tervek összeállításában.
Juttatások:
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövőorientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Családias, barátságos légkör,
  • Szakmai tréningek és nyelvi képzések támogatása.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mór.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT ITALIAN AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén. Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek. A projektek szakszerű levezénylésére az alábbi pozícióba keresnek munkatársat