ÜZEMEGYSÉG VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Kanizsa Trend Kft. Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége.

Csapatukba keresünk új kollégát

munkakörbe.
Feladatok:
  • Vázösszeállító üzem vezetése
  • Munkavállalók irányítása, üzem és munkaszervezési feladatok ellátása
  • Projektek kivitelezése
Elvárások:
  • Faipari középfokú végezettség
  • Munkavállalók irányításában szerzett legalább 2 éves tapasztalat megléte
  • Excel programok készségszintű használata
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség
  • Dinamikus személyiség, motivált lelkes csapatjátékos
  • Célorientált személyiség
Előny:
  • Felsőfokú faipari végzettség
  • Változásmenedzsmentben való jártasság
  • Tárgyalóképes német nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, utazási költségtérítés)
  • Ingyenes jogi tanácsadás
  • Biztos munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését, frissített önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, hazai tulajdonban lévő vállalkozás, akik háztartási-vegyipari és kozmetikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Számos multinacionális vállalat sajátmárkás és exkluzív termékeit forgalmazzák Magyarországon, Svédországban, Romániában, Ukrajnában és Bulgáriában is. Egy teljesen új üzem nyitásának támogatására majd a termelési folyamatok elindulását követően az üzemi gyártás élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi leányvállalat, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Jelenleg a termelés tervezés területére keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén. Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek. A projektek szakszerű levezénylésére az alábbi pozícióba keresnek munkatársat