ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 20 éve működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja.

A magyarországi értékesítés támogatására, az értékesítési csapat vezetésére keresünk számukra

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT.

Feladatok:
  • Meglévő és új partnerekkel való kapcsolatok stabilizálása, az értékesítési folyamat cégen belüli hatékony menedzselése
  • A kelet-, és nyugat-magyarországi értékesítő munkatársak (1-1 fő) munkájának irányítása
  • Értékesítők napi/heti ellenőrzése, elért eredményeik figyelése és folyamatos motiválása
  • Értékesítők folyamatos mentorálása, oktatása értékesítési eljárásokra, termékismeretre
  • Napi szintű partnerlátogatások végzése, a ügyfél-elégedettség folyamatos ellenőrzése, a 100%-os ügyfél-elégedettség megtartása
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Adatszolgáltatás az ügyvezetőnek
  • Tervek, célkitűzések előkészítése és folyamatának végig követése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Képesség egy dinamikus csapat összefogására, vezetésére és motiválására
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Hatékony munkaszervező és kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Határozott, hiteles fellépés, etikus, fegyelmezett személyiség

Előnyök:

  • Aktív angol és/vagy német idegen nyelv ismerete
  • Közép-magyarországi lakóhely (Cegléd-Kecskemét-Kiskunhalas és környéke ideális.)
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes alapfizetés + teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • Telefon + iPad, utazási költség térítés, céges autó
  • Stabil, biztos munkahely, fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Remek csapat

Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: országos
  • Munkaidő: napi 8 óra, partnerlátogatás rugalmas beosztásban, irodai munka maximum 1-2 alkalom/ hó
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Fejér megye

Hr területen szerzett széleskörű piac háttérrel és munkaerőkölcsönzésben gyakorlati ismerettel rendelkező vezető munkatársat keresünk HR szolgáltató cég részére HR ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be. Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Csapatjátékos vagy? Kommunikációddal bármit el tudsz érni? Rendelkezel vezetői tapasztalattal? Ha a válaszod IGEN, ne keress tovább, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk 25 éves szakmai háttérrel rendelkezik csomagolástechnikában. A vállalat célja innovatív, versenyképes és komplex csomagolási megoldások biztosítása vevőik egyedi igényeinek megfelelően. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva