SMT GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt.
Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas színvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet.
Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladataid:
  • Beültetőgépek tárazása, sorátállások elvégzése
  • Sori berendezések programozása és karbantartási feladatok ellátása
  • A gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása, probléma esetén a felettes értesítése

Elvárásaink:
  • Segítőkész a kollégákkal szemben
  • Megoldás orientált kommunikáció a felettesekkel
  • Elektronikai vagy mechatronikai ismeretek és tapasztalat feltétlenül szükséges
  • Csapatszellem, rugalmasság és önállóság
  • SMT (felületszerelt) tapasztalat
  • Elektronikai összeszerelési folyamatok ismerete
  • Számítógép kezelői ismeret, MS-Office ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
  • B-kategóriás jogosítvány
  • A következő típusú gépek alapos ismerete, az ezeken szerzett tapasztalat:
  • DEK vagy EKRA pasztázó
  • Siemens Siplace beültetőgép
  • REHM reflow-kemence
  • AOI (automata optikai vizsgálóberendezés)
  • SPI, pasztázási folyamatismeret

Amit biztosítunk:
  • Versenyképes kiemelt bérezés + műszakpótlék
  • Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
  • Változatos és érdekes feladatkör
  • Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövő orientált vállalatnál
  • Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása

Munkavégzés helye:
  • Környe (Komárom-Esztergom megye) Tatabányai Ipari Park

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Betanított fizikai munkatársat keresünk! Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme. A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon. Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe VEGYIPARI GÉPKEZELŐ munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!) Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak): 1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig VAGY 12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon. 6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Kecskemét

Partnerünk több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, amely Magyarországon 20 éve működik. Az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Ügyfelünk jelenleg új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

A hirdetés lejár 3 nap múlva