IT ÜZLETI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha hisz a fenntarthatóságban és a digitális jövőben?
Innovatív technológiai megoldások fejlesztésében szeretne részt venni elemzőként?
Szeretné segíteni a vállalatot az üzleti igények pontos megértésében és ezáltal az ügyfeleknek kiemelkedő technológiai megvalósítást kínálni?

Akkor legyen részese lendületes csapatuknak és még ma pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővülés céljából keresnek új kollégát.

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Egyeztetések és interjúk keretében ügyfelek igényeinek felmérése,
  • Részletes dokumentáció elkészítése,
  • Az igények közvetítése a szoftverfejlesztők, rendszermérnökök felé,
  • A műszaki implementáció során egyeztetés az ügyfél és a fejlesztők között,
  • A kijelölt határidők és a minőségi követelmények betartása.
Milyen feltételeknek kell megfelelnie:
  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség informatikai vagy gazdasági területen,
  • Minimum 3 év üzleti elemzőként vagy rendszerszervezőként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Specifikációk, user storyk írásában szerzett gyakorlati tudás,
  • Ügyfélegyeztetéseken való aktív részvétel, interjúk, tárgyalások önálló lebonyolításában szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (B2 szint).
Jó, ha rendelkezik az alábbi ismeretekkel (DE nem feltétele a pozíció betöltésének):
  • BPMN, UML ismeretek,
  • Fejlesztési módszertanok: Scrum, Kanban, Waterfall,
  • JIRA, Confluence tapasztalat.
Amit nyújtanak Önnek:
  • Részvétel egyedi innovációs megoldások kialakításában,
  • Lehetőség folyamatos önképzésre, vállalaton belüli szakmai fórumokon részvétel, naprakész technológiai ismeretek biztosítása,
  • Otthoni munkavégzési lehetőség a pandémiás időszakot követően is,
  • Rugalmas munkarend.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Info Park)
Munkaidő: hétfőtől - péntekig kötetlen munkaidő

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára. Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba a következő pozícióba

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Software fejlesztő cég keres, kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva