SALES TEAM LEADER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Csapatjátékos vagy? Kommunikációddal bármit el tudsz érni? Rendelkezel vezetői tapasztalattal?

Ha a válaszod IGEN, ne keress tovább, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk 25 éves szakmai háttérrel rendelkezik csomagolástechnikában. A vállalat célja innovatív, versenyképes és komplex csomagolási megoldások biztosítása vevőik egyedi igényeinek megfelelően.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Cégvezetés által előírt kereskedelmi elvárások és célok megfogalmazása, számonkérése, hatáskörök ellenőrzése
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése
  • Kereskedelmi tervek és kimutatások készítése
  • Tenderekben való aktív részvétel
  • Új partnerek akvizíciója
  • Meglévő kiemelt partnerekkel való magas fokú kapcsolattartás
  • Értékesítési és marketing rendszer összehangolása
  • A kereskedelmi képviselők számára a piaci irányvonal, stratégia meghatározása
  • A belső termékmenedzserek, beszerzők, konstruktőrök munkájának felügyelete, támogatása, kalkulációk felülvizsgálata
  • Vevői tárgyalásokon, auditokon való részvétel, a szervezet képviselete szakmai kiállításokon
  • Vevővel, beszállítókkal kapcsolatos szerződések ellenőrzése
  • Integrált Irányítási Rendszer követelményeinek betartása
  • Aktív részvétel a szelektív hulladékgyűjtésben

Elvárt végzettségek és szakmai készségek

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év csomagolástechnikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Széleskörű kapcsolatrendszer
  • Számítógépes ismeret (MS Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
  • Project szemlélet
  • Problémamegoldó és eredményorientált
  • Csapatjátékos

Előny, de nem feltétel:

  • Csomagolástechnikai végzettség

Amit Partnerünk kínál:

  • 25 éves szakmai háttér a csomagolástechnikában
  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • A munka professzionális elvégzéséhez szükséges munkaeszközöket (céges gépjármű, laptop, telefon, külföldi utazások biztosítása)
  • Rugalmas munkavégzés (törzs idővel)
  • Előrelépés lehetősége
  • Inspiráló, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Fejér megye

Hr területen szerzett széleskörű piac háttérrel és munkaerőkölcsönzésben gyakorlati ismerettel rendelkező vezető munkatársat keresünk HR szolgáltató cég részére HR ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk egy 20 éve működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja. A magyarországi értékesítés támogatására, az értékesítési csapat vezetésére keresünk számukra ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat értékesítési csapatába keres új munkatársat, aki a cég identitásának megfelelően személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások kiajánlásával és minőségi ügyfélkezeléssel járul hozzá a hosszú távú partnerkapcsolatok fejlődéséhez és az ügyfelek elégedettségéhez. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!