PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Országos lefedettségű, ipari ingatlanok fejlesztésével, adás-vételével, kivitelezésével foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat

PROJEKT MENEDZSER

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Aktív kivitelezési szakasz irányítása, minőségbiztosítása,
  • Építési engedélyeztetési folyamat felügyelete,
  • Kivitelezői szerződések műszaki tartalmának meghatározása; pályázatok lebonyolítása,
  • Bérlői specifikációk egyeztetése a Sales segítségével,
  • Munkaterületek átadása-átvétele,
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása,
  • Költségtervek készítése,
  • Építési napló vezetése,
  • Műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése, aktualizálása.

Az állásbetöltésével kapcsolatos elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség (építőmérnök, építészmérnök, épületgépész mérnök, épületvillamossági mérnök, műszaki manager),
  • 3 – 5 éves építőipari kivitelezés irányításban szerzett szakmai tapasztalat (projektmanager, projektvezető, FMV, műszaki ellenőr, lebonyolító),
  • Angol minimum középfokú nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office ismeretek,
  • Precizitás,
  • Agilis munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület és országos.

Munkaidő:

  • H-P napi 8 óra, kezdés 8:00-9:00 között rugalmasan.

Amit kínálunk:

  • Megbízható stabil vállalat,
  • Motivált, összetartó csapat,
  • Izgalmas, nagy volumenű projektek,
  • Cafeteria, telefon, laptop.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra (magyar nyelvű) önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Veszprém megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében? Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani? Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.

A hirdetés lejár 5 nap múlva