Technical Sales Manager

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk, a Novochem Kft. nagy múltú, stabil vegyianyag kereskedelmi és disztribúciós vállalat.

Működési területük Magyarországra, Kelet- és Dél-Európára terjed ki.

Értékesítési csapatuk bővítéséhez keresünk

TECHNICAL SALES MANAGER

munkatársat!

Feladatok:
  • Vegyi anyagok értékesítése belföldön és a környező országokban
  • Speciális vevői igények felkutatása, késztermék kifejlesztése meglévő szakember gárda segítségével, a kísérleti, gyártási és eladási fázisokon keresztül a vevőig
  • Új vevők, piacok felkutatása, kapcsolatteremtés
  • Rendszeres kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal
  • Új termékek bemutatása, ajánlása, menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy vegyipari végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek (pl. Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Önálló és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás

Előnyök:

  • Szerves oldószerek és keverékeik felhasználási területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat (pl.: autóipar, háztartás vegyipar, paint & coatings, fémipar stb.)
  • Vegyiparban vagy az ahhoz kapcsolódó iparágakban szerzett értékesítői múlt, tapasztalat.
  • Budapest és vonzáskörzetében lévő állandó lakcím
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások, ajánlat:
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Szakmai fejlődés, új kihívások, változatos feladatok
  • Dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes juttatási csomag:  bónusz rendszer, cafetéria, céges autó (magánhasználat is), laptop, mobiltelefon

Egyéb Információk:

  • Munkavégzés helye: Országos, százhalombattai központtal (2440 Százhalombatta, Asztalos utca 6.)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod, motivációs leveled és fizetési igényed a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva