TECHNIKUS (Gyártás)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként keresik új kollégájukat:

TECHNIKUS

pozícióba.
Feladatok:
  • Termelés támogatása (gyártosorok beállítása, hibafeltárás, javítása)
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Termelésben található gépek telepítése, üzembehelyzése és javítása
  • Ellenőrző berendezések javítása és beállítása

Elvárások:
  • Műszaki végzettség (elektromos végzettség előny)
  • Egy-, vagy többműszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás, Szép kártya formájában

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Finomlemez megmunkálással foglalkozó tiszaalpári Ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk elsősorban az FMCG szektornak, valamint mezőgazdasági, és egyéb ipari gyártó cégeknek szállít különböző csomagolóanyagokat. Termékeik a világ 30 országában megtalálhatóak az áruházak polcain. Az Ő csapatuk keres most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva