PROJEKT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

pozícióba.
Feladatok:
  • Vevői követelmények meghatározása, árajánlatok bekérése
  • Részvétel a minőségügyi folyamatok kidolgozásában és nyomon-követésében
  • A gyártási folyamat részletes megismerése, a gyártási folyamatábra elkészítése
  • Az ellenőrzési terv és a gyártási utasítások meghatározása és dokumentálása
  • A szerszámpróbák, illetve R&R gyártások támogatása a minőségügyi oldalról
  • Aktív kapcsolattartás a beszállítóval, beszállítók minőségi teljesítésének értékelése, reklamációk elkészítése
  • Vevői elégedettség felügyelete, reklamációk intézése, helyszíni megbeszélés a vevővel
  • PPAP dokumentáció összeállítása minőségügyi oldalról
  • Termékek gyártásindításának és gyártásának felügyelete, folyamatképességek felülvizsgálata
  • Gyártás közben fellépő minőségügyi problémák kezelése
  • Részvétel a belső auditok tervezésében és végrehajtásában, illetve a külső auditokra való felkészülésben
Elvárások:
  • Gépészmérnök (polimertechnológia szakirány) VAGY vegyészmérnök (műanyag- és száltechnológia szakirány) diploma
  • Legalább 2-3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat beszállítói oldalon
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Piacképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, barátságos, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség (külföldi továbbképzésekkel, tréningekkel támogatják, fejlesztik a szakmai tudásod)
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el frissített önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gomb lenyomásával!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Somogy megye

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy kanadai hátterű, autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva