C# FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja.
A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.

Bővülő csapatukba keresünk

kollégát.
Főbb feladatok:
  • A vállalat saját fejlesztésű ügyviteli szoftverének fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
  • Unit tesztek írása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat C# / .NET szoftverfejlesztésben
  • Erős SQL ismeretek (adatbázis tervezés és kezelés)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • WPF, WCF és Entity Framework fejlesztési tapasztalat
Előny:
  • Ügyviteli szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák (MS Azure) ismerete
Amit a cég kínál:
  • Cafetéria
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési potenciál
  • Professzionális tréningek biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk több, mint két évtizede van jelen a piacon, komplex profiljukat érintve az IT infrastruktúrához kötődő teljes szolgáltatási palettát kínálják partnereik számára, legyen az eszközszállítás, oktatás, tanácsadás, tervezés, fejlesztés, implementáció és üzemeltetés. Bővülő csapatukba keressük most az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner is a leading European provider of mobile data capture solutions and systems. They help their customers become more efficient by delivering digitalisation projects based on their solutions, and have consultants in Norway, Sweden, Germany and Hungary. Currently they are looking for a SENIOR .NET DEVELOPER to Budapest office. Ideal candidate: As a developer, you must have a higher technical education and relevant certifications, or sufficient relevant experience. You must have the necessary expertise to solve integration needs based on REST API, SOAP and XML, and you must have experience with .NET and SQL.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

A hirdetés lejár 14 nap múlva