MŰSZAKI TÁMOGATÓ SZERVIZPARTNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, fuvarozó eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégcsoport magyarországi kereskedelmi leányvállalata. A magyarországi értékesítési központ szakmai támogatására keresnek újonnan nyílt pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Aktív részvétel az aftersales üzletág napi működésében
  • A magyarországi szervizpartner hálózat műszaki és adminisztratív támogatása
  • Pótkocsi alkatrészek beazonosítása, értékesítése, adminisztrációja
  • Értékesítő kollégák műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás a németországi központtal
  • Ügyféllátogatások szervezése, lebonyolítása (ehhez vállalati gépjármű biztosított)
  • Tanfolyamokon és továbbképzéseken való részvétel
Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Szervizlátogatásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki ismeretek (főleg jármű alkatrészek)
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Bicske

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzának feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS