GÉPÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Fejér megye Székesfehérvár

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szereted a változatosságot?
Keresed a fejlődési lehetőségeket?
Szereted ha elismernek?

Ha a válasz IGEN, akkor ez Neked szól!

Ügyfelünk JUNIOR, SENIOR és VEZETŐ szinten is keres
GÉPÉSZMÉRNÖKÖT, ugyanis  széles körben foglalkoznak projektekkel!

Partnerünk autóipari automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozik, melyeket megrendelői számára projektek keretei között valósít meg.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Egyedi célgépek, robotcellák, teszterek konstruálása 3D tervezőprogrammal
  • Meglévő konstrukciók optimalizálása, továbbfejlesztése
  • Beüzemelésnél aktív gépészeti támogatás nyújtása
  • Gyártás és összeszerelés során mérnöki koordinátori feladatok ellátása
  • Projekt koordinátorral való kapcsolattartás
  • Projekt dokumentáció készítésében való részvétel
  • Megrendelővel való egyeztetés a design review-k okán

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú gépészmérnöki/mechatronikai végzettséggel rendelkezel
  • Van tapasztalatod 3D tervezőprogrammal
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Rendelkezel felületkezelési és megmunkálási eljárások ismeretével, anyagismerettel

Előnnyel indulsz, ha:

  • Rendelkezel angol nyelvtudással

Amit kínálnak:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Összetartó, segítőkész csapat
  • Tapasztalatnak megfelelő kiváló bérezés
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Székesfehérvár vagy Bóly

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Vezetői pozíciók | Fejér megye

Több éves tapasztalattal rendelkezik konstruktőrként? Szeretne valami újat létrehozni? Szeretné segíteni egy vállalat know-how-ját felépíteni? Kiválóan tud mérnöki csapatokat vezetni? Kiváló a szervezőképessége? Folyékonyan beszél NÉMETÜL VAGY ANGOLUL, akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 6 nap múlva