TERÜLETI KÉPVISELŐ (GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye Országos Győr

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Bátorság, önállóság, határozottság, jó kommunikációs készség, segíteni akarás...
Ha ezekkel rendelkezel, ne gondolkozz, jelentkezz!

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb gyárai és munkaerő-kölcsönzői számára nyújt megoldást professzionális munkásszállás-szolgáltatás területén.

Ezen szolgáltatás értékesítésére keres
tettre kész, ügyfélorientált

TERÜLETI KÉPVISELŐ

kollégát
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, kölcsönös üzleti előnyök teremtése
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • CRM rendszer biztos használata
  • Beszámolók, kimutatások készítése

Téged keresünk, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év értékesítés területén szerzett tapasztalatod van
  • Közép szinten beszélsz angol nyelven
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod
  • Megvan benned az értékesítői véna
  • Határozott felépéssel, jó kapcsolatteremtő képességgel bírsz, nyitott személyiség vagy

Előnyt jelent:
  • B2B értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer ipari szférában

Amiért megéri ügyfelünknél dolgozni:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Céges autó - magánhasználatra is!
  • Laptop, mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség: 1 éven belül az új ügyfélszerzés vezetője lehetsz!

Munkavégzés helye:
  • Győr-Moson-Sopron megye és környéke
  • Országos

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Home office

B2B értékesítői vénával rendelkezel? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő start-up cégnél dolgozni? Szívesen segítenéd a turizmus fellendülését? Akkor ez a lehetőség Neked szól, mert az Everguest professzionális szolgáltatási portfoliója segítségével testreszabottan támogatja a hoteleket a bevétel és a vendégelégedettség növelésében! Partnerünk, az EverGuest egy Magyarországon egyedülálló koncepcióval rendelkező turizmus menedzsment- és tanácsadó cég. A szállásválasztási folyamat három döntő tényezőjét – a vendégvéleményeket, az árat és a megjelenést – szem előtt tartva éri el ügyfeleinél a bevételnövekedést, erős online reputációt és vendégorientáltabb megközelítést. Ügyfelünk ezen szolgáltatások értékesítési projektjeinek átfogására keresi csapatának újabb lelkes tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Bátorság, önállóság, határozottság, jó kommunikációs készség, segíteni akarás... Ha ezekkel rendelkezel, ne gondolkozz, jelentkezz! Ügyfelünk Magyarország legnagyobb gyárai és munkaerő-kölcsönzői számára nyújt megoldást professzionális munkásszállás-szolgáltatás területén. Ezen szolgáltatás értékesítésére keres tettre kész, ügyfélorientált kollégát az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 21 nap múlva