FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk nagy múlttal rendelkező gyártó cég, akik jelen vannak a világ számos országában.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Gépek, rendszerek optimális működésének vizsgálata, elemzése, szükség esetén javító intézkedések kidolgozása, végrehajtása
  • Műszaki támogatás és kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal és szervezetekkel
  • Új gépek átvételének és validációjának támogatása, az átvétel teljes körű dokumentálása
  • Gyártási-, csomagolási dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Termelés működési és minőségi problémáinak elemzése, azokra problémamegoldó és megelőző akciók indítása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában részvétel és akciópontok megoldásának támogatása
  • Javaslattétel folyamatos fejlesztésre irányuló projektek kezdeményezésére és azok megvalósításának támogatása
  • A minőségbiztosítási folyamatok megismerése és betartása, fejlesztésük támogatása
  • Folyamatos fejlesztési szemlélet kiemelt támogatása, Lean és 6 Szigma eszközök alkalmazása
Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség
  • 3-7 év tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • Karbantartás (TPM) területén szerzett tapasztalat
  • LEAN és 6 szigma módszertani ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office)
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Strukturált és szisztematikus gondolkodásmód, pontosság, határidők betartása
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Vezetői pozíciók | Fejér megye

Több éves tapasztalattal rendelkezik konstruktőrként? Szeretne valami újat létrehozni? Szeretné segíteni egy vállalat know-how-ját felépíteni? Kiválóan tud mérnöki csapatokat vezetni? Kiváló a szervezőképessége? Folyékonyan beszél NÉMETÜL VAGY ANGOLUL, akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 9 nap múlva