SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiemelt Ügyfelünkhöz keresünk Dunaújváros és környékére az alábbi pozícióba kollégákat:

Feladatok:
  • Meglévő ügyfeleink épületeiben csőtöréssel, dugulással kapcsolatos műszaki hibaelhárítási feladatok ellátása
  • Meglévő kollégákkal váltásban, készenléti ügyeleti rendelkezésre állás
  • Hibaelhárítás, felmérés és javítás
  • Befejezett szerelési munkák összesítése, számlázási előkészítés
Elvárások
  • Többlakásos lakóépületekben csővezetéki hibaelhárítási és javítási tapasztalat
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Megoldás orientált hozzáállás
  • Gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság az új ismeretekre
  • Alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú, biztos jövedelem
  • Pozitív munkakörnyezet, kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Munkáltató által finanszírozott továbbképzési programok
  • Céges szervizautó és mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra! Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz és máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned! Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT FRENCH AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent German and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT GERMAN AND ENGLISH)