ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk fő tevékenységei: épületgépészeti tervezés, ipari légtechnika, ipari klíma, szűréstechnika, zaj- és rezgésvédelem

Budakeszi székhelyű, NAH által akkreditált mérnökirodájukba keresik pályakezdő, vagy tervező szakmában tapasztalattal rendelkező új kollégájukat az alábbi pozícióba:

(vagy épületgépészettel foglalkozó  általános gépészmérnök)

Feladatok:
  • Tervezés (előterv, tanulmányterv, kiviteli terv készítése)
  • Műszaki ajánlatok készítése
  • Légtechnikai mérések, helyszíni felmérések végzése
  • Mérési jegyzőkönyvek, szakvélemények, tanulmánytervek, műszaki specifikációk és tervek készítése
  • Kivitelezések során a kivitelezési feladatok menedzselése (tervezői művezetés)
  • Szűrőberendezések karbantartásában történő részvétel és annak irányítása
  • Számítógépes tervezés AutoDesk Inventor, Solid Works vagy AutoCad, Ansys programokkal
Az állás betöltésével kapcsolatos elvárások:
  • Technikusi, illetve főiskolai/egyetemi végzettség épületgépész szakon
  • Számítógépes tervezésben szerzett gyakorlat (AutoCad, AutoDesk Inventor, Solid Works, Ansys)
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlat)
  • Pontosság, precizitás
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
Előnyök:
  • Solid Works, AutoCad és Ansys program használata
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány (gyakorlattal)
Juttatási csomag:
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárástámogatás
  • Laptop és mobiltelefon
  • Helyszíni munkavégzéshez cégautó használata
Munkavégzés helye:
  • Budakeszi (a Fő út közelében, több irányból könnyedén megközelíthető, tömegközlekedéssel is)
Munkavégzés ideje:
  • Rugalmas munkaidő feladat orientált munkavégzéssel
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, fényképes önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Megbízónk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalata. Elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra, és egyéb nagyméretű, súlyú és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Tiszakécskén működő telephelyükre keresik hegesztési tapasztalattal rendelkező új munkatársukat a következő munkakörbe: ÜZEMVEZETŐ

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Szívesen dolgoznál az autóiparban? Akkor ez a lehetőség remek alkalom számodra, hogy egy modern, minőségi műanyag fröccsöntött autóipari termékeket gyártó cégnél elhelyezkedj! A termelés működtetéséhez és fejlesztéséhez keresünk csapatukba, tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás / Termelés | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. Az anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva