APQP MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Mindig eléred célodat megnyerő kommunikációddal?

Ha a válaszod IGEN, van egy remek ajánlatunk Számodra.

Partnerünk egy multinacionális csapat, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként folyamatosan fejlesztik és gyártják autóipari komfort termékeiket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések. Az ő csapatukba keresünk  új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:

  • Aktív részvétel a termékfejlesztési folyamatban a minőségbiztosítást érintő kérdésekben
  • A Gentherm képviselete a vevők irányában a termékfejlesztés során a minőségbiztosítást érintő pontokban
  • Vevői követelmények rendszerbe integrálása
  • Vevői portálok kezelése
  • Prototípus termékek PPAP dokumentációjának elkészítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Szériatermékek válogatásának és utómunkájának koordinálása, felügyelete
  • Prototípus, előszéria és safe-launch szabályozási tervek elkészítése
  • Mintakészítés támogatása
  • Gyártó telephely támogatása a szériagyártás indítása előtt
  • Közreműködés / koordináció a vevői látogatások, auditok megszervezésében és lebonyolításában
  • Belső auditokon való részvétel (lead- és co-auditorként)
  • Hibaanalízis, rizikóelemzés

Partnerünknél a helyed,ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész/villamos/minőségügyi mérnök)
  • Magabiztos társalgási szintű az angol nyelvtudásod (második idegen nyelvként a német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Minimum 2-3 év releváns autóiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel (ezen felül elektronikai termékek, ventilátorok ismerete előny)
  • Van tapasztalatod a műanyagiparban
  • Ismered a minőségirányítási rendszereket, ha rendelkezel belső auditori képzettséggel (IATF 16949), az előnyt jelent
  • Jártas vagy a minőségbiztosítási technikák alkalmazásában (8D, Ishikawa, problem solving) és ismered a PPAP dokumentációt
  • Jól ismered az MS Office programokat, a Minitab, SAP, AutoCAD ismeret előny
  • Hatékonyan tudsz és szeretsz is kommunikálni
  • Problémamegoldó gondolkodással fordulsz a kihívások felé
  • Képes vagy döntéseket hozni, és felelősségvállalás jellemez
  • Kiemelkedő együttműködési képességgel rendelkezel

Amit havibéren felül kínálnak Neked:

  • Albérlet / utazási támogatás
  • Kötetlen munkarend, nagyrészt home officeból történő munkavégzés
  • Éves bónusz, cafeteria
  • Tréningek, fejlesztési programok
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • Változatos, kedvezményes saját étkező
  • A járványhelyzettől függően vállalati rendezvények

Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Somogy megye

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy kanadai hátterű, autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva