TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint és Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél egy multinacionális csapatnál dolgozni ahol: Valóban, mint egyén is fontos vagy?  A technológia fejlődésével folyamatosan lépést tartanak?  Támogató csapat vár?

Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalat.

Folyamatosan fejlesztik és gyártják az autóipari komfort termékeiket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:

  • Új termékek fejlesztése a vevői igények alapján
  • Fejlesztési projektek műszaki kérdéseiben folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1)
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártótelephelyek, helyi mintakészítés, sales, projektvezetés, logisztika, quality)
  • Javaslattétel meglévő termékek továbbfejlesztésére és módosítására
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, megrendelése, elemzése együttműködésben akkreditált tesztlaborunkkal
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében
  • DFMEA-k elkészítése

Partnerünknél a helyed, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész- vagy közlekedésmérnök)
  • Angol és német nyelvtudásod kommunikációképes, és szívesen is használod munkád során
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t, illetve a CAD rendszereket
  • Rendelkezel 1-3 éves fejlesztői vagy autóipari tapasztalattal
  • Téged is hajt az innováció, együtt tudsz fejlődni a vállalatunkkal, eredményekben gondolkodsz, miközben nem riadsz vissza a változásoktól

Amit havi béren felül kínálnak Neked:

  • Albérlet / utazási támogatás
  • Kötetlen munkarend, a munkaidő 50%-a jelenleg home office
  • Éves bónusz, cafeteria
  • Tréningek, fejlesztési programok
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • Változatos, kedvezményes saját étkező
  • A járványhelyzettől függően vállalati rendezvények

Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával: