KARBANTARTÓ (PLC TAPASZTALATTAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek?
Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének?
Szeret automatizált gépekkel dolgozni?

Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett.

Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára.

Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt.

Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei.

Siófoki csapatukba keresnek most munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKOK:
Hétfőtől - péntekig
6.00 órától - 14.00 óráig
vagy
14.00 órától - 22.00 óráig

BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI:
Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

Feladatok:

  • Automatizált gyártóberendezések karbantartása,
  • A gyártórészleggel együttműködve végzi a gépek karbantartását,
  • Tervezett karbantartások ellátása,
  • Javítások elvégzése,
  • Elektromos és pneumatikus kapcsolási rajzok alapján javítás / hibakeresés a gépekben,
  • Együttműködik a javítást végző cégekkel,
  • Számítógépes rendszerben dokumentálja az elvégzett karbantartásokat.

Követelmények:

  • Villamos szakmunkás végzettség,
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat automata gépek karbantartásában és PLC programozásában, elsősorban gyártói környezetben,
  • Alap szintű pneumatikai, elektronikai és PLC ismeretek,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.

Előnyök:

  • Szakirányú technikusi végzettség,
  • PLC programozásban szerzett több éves tapasztalat.

Juttatások:

  • Fix munkalehetőség, a jelenlegi helyzetben is BŐVÜLŐ cég,
  • Munkatárs ajánlási rendszer,
  • Ingyenes céges busz,
  • Munkatelefon,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Alapbéren felül: cafeteria és teljesítményprémium.

Munkavégzés helye: Siófoki ipari park (M7 autópálya lehajtótól 5 perc, Székesfehérvártól 20 perc).

Munkaidő: 8 órás, két műszakos munkarend (hétfőtől – péntekig 6.00-14.00-ig vagy 14.00-22.00-ig).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Villanyszerelői képesítéssel rendelkezel? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?Olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk budapesti munkavégzéssel keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Partnerünk a Begavill-2003 Kft. Családias, támogató légkörű cégük közel 20 éve épületvillamossággal foglalkozik, stabilan működik és dinamikusan fejlődik, emiatt folyamatosan bővítik a dolgozóink létszámát. Projektjeikhez keresünk Budapesten élő, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó, VILLANYSZERELŐKET.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Megbízónk egy székesfehérvári prémium kategóriás kerekek gyártásával foglalkozó vállalat. A közel 600 főt foglalkoztató egység alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik. Magas minőséget képviselő termékeik által ügyfélkörük részét képezik a legnagyobb autóbusz és kamion gyártó cégek. Megmunkálógép területükre várják új munkatársaik jelentkezését ELEKTROMOS KARBANTARTÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 4 nap múlva