SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ (.NET / ANGULAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi?
Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson?
Profi csapattal szeret együtt dolgozni?

Akkor itt a lehetőség!

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővülés céljából keresnek

kollégát.
Feladatok:
  • Szoftverfejlesztés ügyfél igények alapján,
  • Minőségi, tiszta forráskód előállítása,
  • Precíz, pontos és folyamatos verziókezelés,
  • Határidők tartása,
  • Részvétel a közvetlen munkatársak kódjának ellenőrzésében (code review),
  • Céges szoftverfejlesztési módszertan és architekturális irányelvek követése, betartása,
  • Szoftver dokumentációk teljeskörű elkészítése,
  • Munkaidő és feladat előrehaladás precíz naprakész vezetése,
  • A projekten dolgozó szoftverfejlesztő csapat fejlesztési munkájának eredményes és hatékony irányítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai területen
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat .NET/C# területen,
  • Legalább 1 éves fejlesztői tapasztalat Angularban,
  • Cloud technológiák ismerete ((kiemelten preferált MS Azure gyakorlati ismerete),
  • Alapvető SQL ismeretek,
  • MS Office ismerete,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi kollégákkal történő együttműködés miatt).

Előnyök:

  • Vezetési gyakorlat: 5-10 fős fejlesztői csapatok vezetésében,
  • Valamint az alábbi technológiákban szerzett szakmai tapasztalat:
  • ASP.NET Core MVC / Razor,
  • React,
  • Visual Studio,
  • GIT,
  • JIRA,
  • Azure DevOps ismeretek,
  • Agile módszertani ismeretek,
  • EF/EF Core
  • ASP.NET Core
  • CSS
  • SCSS
  • TypeScript (JavaScript)
  • NPM
  • Bootstrap
  • C#
  • HTML.

Juttatások:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések,
  • Flexibilis munkarend (projekttől függően),
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Modern, fiatalos és innovatív környezet,
  • Home Office lehetőség,
  • Laptop.
Munkavégzés helye: Budapest, InfoPark

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, rugalmas munkarendben.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 52 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk több, mint két évtizede van jelen a piacon, komplex profiljukat érintve az IT infrastruktúrához kötődő teljes szolgáltatási palettát kínálják partnereik számára, legyen az eszközszállítás, oktatás, tanácsadás, tervezés, fejlesztés, implementáció és üzemeltetés. Bővülő csapatukba keressük most az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy sikeres, nemzetközileg elismert magyar cégnél dolgozni?Akkor olvass tovább, ez a Te lehetőséged! Partnerünk a világ több mint 60 országában rendelkezik kereskedelmi kapcsolattal. Elsősorban saját fejlesztésű és gyártású ipari műszereivel (szintmérőivel, nyomás- és hőfoktávadóival) vívott ki elismerést és szerzett tekintélyes világpiaci részesedést. Az Ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva