MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?

Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben?

Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐT.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Csarnok és hozzá tartozó iroda építési munkák szervezése a Létesítményfelelős irányítása mellett,
  • Árajánlatok bekérése, versenyeztetése,
  • Megrendelések, alvállalkozói szerződések készítése,
  • Logisztikai feladatok irodai kezelése,
  • Műszaki tartalmak, kiírások, tervlapok átnézése, értelmezése,
  • Költségek és ütemterv összeállítása, szigorú betartása,
  • Projekt irányítási rendszer naprakész vezetése, adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Építésztechnikusi, építészmérnök vagy építőmérnök végzettség,
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek VAGY 2 – 3 év tapasztalat műszaki előkészítőként építőipari területen,
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség,
  • Alapos, precíz, megbízható személyiség,
  • Dinamikus munkatempó és jó stressztűrő képesség.

Előnyök:

  • Ipari épületek kivitelezésében, vagy előkészítői munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Magasépítésben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • ArchiCAD vagy AutoCAD felhasználói szintű ismerete.

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Versenyképes alapbér + prémium Vezetőséggel való egyeztetés alapján,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.

Munkavégzés helye: Budapest, Széll Kálmán tértől 10 percre.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 10 nap múlva