WEBDESIGNER / MARKETING CONTENT DELIVERY

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Marketing vagy kommunikáció szakon végzett?
Jól ismeri az Illustrator vagy Photoshop programokat?
Kiválóan tud szövegeket szerkeszteni?
Jól ismeri a HTML és CSS megoldásokat?

Akkor olvasson tovább, mert ez a lehetőség most Önnek szól.

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja. Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát.

Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT.

A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva.

A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán,

kollégákat keresünk számukra.
Feladatok:
  • Kreatív tartalom készítése (tervezés és koncepció),
  • Kommunikáció ügyfelekkel és kollégákkal (belső és külső),
  • Webes tartalom összeállítása,
  • Szolgáltatás-menedzsment.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (kommunikáció vagy marketing vagy informatikai szakirányon),
  • Min. 0,5 - 1 éves munkahelyi tapasztalat HTML, CSS és JavaScript használatával,
  • Adobe CC magabiztos ismerete (Illustrator, Photoshop),
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó képesség a többfeladatos és önálló problémamegoldásban,
  • Angol tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Sharepoint és az MS Flow ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Együttműködés világszerte ismert cégekkel,
  • Tiszteletteljes környezet és gondoskodó vezetők,
  • Tanulási lehetőség a vállalat szakértőitől,
  • Képzések és workshopok, konferenciák és csúcstalálkozók,
  • Egészségpolitika, csapatépítés, vállalati szellem.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: rugalmas munkarend, home office lehetőséggel

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!